Perpustakaan Sultanah Nur Zahirah

Universiti Malaysia Terengganu

Staff Directory

BIL.

NAMA

JAWATAN

TEL (09-668xxxx)

email@umt.edu.my

PEJABAT KETUA PUSTAKAWAN (PSNZ)

1 Tuan Haji Abu Hassan Ghazali Ketua Pustakawan 4294 ahg@umt.edu.my
2 Noor Juliana Abdul Latif Setiausaha 4291 juliana@umt.edu.my
3 Ahmad Abd. Rahim Bin Alias Timbalan Ketua Pustakawan Kanan 4233 aar@umt.edu.my
4 No. Faks   096684179  

*BAHAGIAN PENTADBIRAN DAN KOMUNIKASI STRATEGIK (BPKS)

1 Mohd Shahrulnizam Bin Zuraimi Timbalan Ketua Pustakawan/Ketua Bahagian 4297 msn@umt.edu.my

**Seksyen Pentadbiran (PSNZ)

1 Noor Mahadi Bin Abdul Ghani Penolong Pegawai Tadbir (Kanan) 4264 mahadighani@umt.edu.my
2 Azma Binti Awang @ Jaafar Pembantu Pustakawan Kanan 4264 azmadi @umt.edu.my
3 Noor Aini Binti Jusoh @ Mohamad Yusof Pembantu Tadbir ( P/O) Kanan 4116 nooraini@umt.edu.my
4 Kamarun Bin Jusoh Pembantu Operasi 4116 arum@umt,edu.my

**Seksyen Komunikasi Strategik (PSNZ)

1 Wan Najihah Binti Wan Muhammad Pustakawan/Ketua Seksyen 4370 w.najihah@umt.edu.my
2 Hasdan Irwan Bin Muda Pembantu Pustakawan Kanan 4295 him@umt.edu.my
3 Muhammad Uzaini Abdullah Hazam Pembantu Pustakawan Kanan 4295 zeni@umt.edu.my

**Seksyen Kualiti dan Inovasi (PSNZ)

1 Syed Mohammad Helmy B.Md Akhir Pustakawan Kanan/Ketua Seksyen 4328 syed.helmi@umt.edu.my
2 Harman Najib Jafar @ Abu Bakar Pembantu Pustakawan Kanan 4116 harman_najib@umt.edu.my

*BAHAGIAN PENGURUSAN TEKNOLOGI PERPUSTAKAAN (BPTP)

1 Rabiatul Addawiyah Hanim Binti Mohd Rosli Timbalan Ketua Pustakawan/Ketua Bahagian 4178 hanim@umt.edu.my

**Seksyen Repositori Data Digital 

1 Mohd Hairolanuar Bin Mohammad Pustakawan Kanan/Ketua Seksyen 4846 hairol@umt.edu.my
2 Azman Bin Ali Pembantu Pustakawan Kanan 4177 azm@umt.edu.my
3 Mohd Azmi Bin Mohamad Pembantu Pustakawan Kanan 4177 mam@umt.edu.my

**Seksyen Pengurusan Sistem Sumber Media & Peralatan 

1 Mohamad Asmawi Bin Abdul Rahman Pustakawan Kanan/Ketua Seksyen 4347 asmarirahman@umt.edu.my
2 Aida Kartini Binti Ali Pembantu Pustakawan Kanan 4442 aka@umt.edu.my

**Seksyen Pengurusan Portal & Analisa Data 

1 Rabiatul Addawiyah Hanim Binti Mohd Rosli Timbalan Ketua Pustakawan/Ketua Bahagian 4178 hanim@umt.edu.my
2 Mohd Fazli Bin Adul Latif Pembantu Pustakawan Kanan 4442 mfazli@umt.edu.my

*BAHAGIAN PENGURUSAN DAN PERKHIDMATAN MAKLUMAT (BPPM)

1 Harisom Anida Binti Musa Timbalan Ketua Pustakawan Kanan/Ketua Bahagian 4180 harisom@umt.edu.my

**Seksyen Sirkulasi & Rujukan 

1 Norsollehah Binti Ahmad Pustakawan Kanan/Ketua Seksyen 4337 nsa@umt.edu.my
2 Hazlina Binti Ismail Ketua Pembantu Pustakawan 4185 ina@umt.edu.my
3 Mohd Zaidi Bin Mamat Pembantu Pustakawan Kanan 4185 zaidie@umt.edu.my
4 Mustafa Bin Rani Pembantu Pustakawan Kanan 4185 mustaf@umt.edu.my

**Seksyen Pengurusan Koleksi & Perkhidmatan Pelanggan 

1 Almanizam Alias Pustakawan Kanan/Ketua Seksyen 4305 almanizam@umt.edu.my
2 Ahmad Sukri Bin Jusoh Pembantu Pustakawan Kanan 4185 as@umt.edu.my
3 Asubri Bin Mohamad @ Awang Pembantu Pustakawan 4185 asubri@umt.edu.my
4 Tengku Abdul Halim Bin Tengku Long Pembantu Pustakawan 4185 tengku.halim@umt.edu.my

**Seksyen Penghubung Fakulti 

1 Sharifah Akmal Syed Abd Rahman Pustakawan Kanan/Ketua Seksyen 4298 sh_akmal@umt,edu.my
2 Mazlina Mazlan Pembantu Pustakawan Kanan 4185 mazlina@umt.edu.my
3 Dini Sharleena Binti Subhi Shah Pembantu Pustakawan 4185 d.sharleena@umt.edu.my

**Seksyen Sokongan Penyelidikan 

1 Wardah Nazihah Binti Othman Pustakawan Kanan/Ketua Seksyen 4326 wno@umt.edu.my
2 Noor Afzan Binti Jaafar Pustakawan 4313 afzan@umt.edu.my
3 Muhamad Haizan Bin Zakari Pembantu Pustakawan Kanan 4315 mhz@umt.edu.my
4 Nurul Ashikin Binti Che Halim Pembantu Pustakawan Kanan 4315 shikin@umt.edu.my
5 Shazreen Bin Jaafar Pembantu Pustakawan 4315 shaz_rainz@umt.edu.my

*BAHAGIAN PEMBANGUNAN SUMBER ILMU (BPSI)

1 Fatimah Salim Timbalan Ketua Pustakawan Kanan/Ketua Bahagian 4416 fatimahs@umt.edu.my

**Seksyen Pengindeksan & Metadata (SPM)

1 Sarawati Sulong Pustakawan Kanan 4239 ss@umt.edu.my
2 Zafirah Binti Mustafa Pembantu Pustakawan Kanan 4192 zafirahmustafa@umt.edu.my
3 Risman Bin Yusya Sutan Kayo Pembantu Pustakawan 4192 risman@umt.edu.my
4 Che Senani Awang @ Che Ghani Pembantu Operasi 4192 nanie@umt.edu.my

**Seksyen Arkib Digital (SAD)

1 Amir Bin Abdul Khalik Pustakawan Kanan/Ketua Seksyen 4175 amilik@umt.edu.my
2 Normala Binti Yusoff Ketua Pembantu Pustakawan 4192 mala@umt.edu.my
3 Ahmad Ajismee Bin Mohad Pembantu Pustakawan Kanan 4192 ajis@umt.edu.my

**Seksyen Pengurusan Perolehan (SPP)

1 Nur Farizah Binti Abdullah Pustakawan Kanan / Ketua Seksyen 4583 nfa@umt.edu.my
2 Yusof Bin Musa Pembantu Pustakawan Kanan 4192 ym@umt.edu.my
3 Norhadila Binti Mohd Pembantu Pustakawan Kanan 4192 nm@umt.edu.my

**Seksyen Langganan Bahan (SLB)

1 Fatimah Salim Timbalan Ketua Pustakawan/Ketua Seksyen 4416 fatimahs@umt.edu.my
2 Che Mohamad Halim Bin Jusoh Pembantu Pustakawan Kanan 4192 cmhalim@umt.edu.my
Skip to content